Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2020 m. sausio 6 d.

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Rieduliukas"

Nojus Narkus, 4a kl. – III v.

2020-10-05 Anykščiai 1.jpg

Baigdami mokslo metus, birželio 7 d. gimnazijos 1–4 kl. mokiniai, mokytojai ir tėveliai susirinko į tradicinę šventę „Sveika, vasara“. Šventės tikslas – pagerbti šauniausius, talentingiausius, gimnazijos vardą garsinančius mokinius ir padėkoti jiems už nuveiktus gražius ir prasmingus darbus. Taip pat šventėje savo kūrybinius gebėjimus tradiciškai pademonstruoja ir neformalaus švietimo būrelius lankę mokiniai, šįkart spektaklį „Barbora, šok per tvorą“ parodė teatro būrelį lankę 2a kl. mokiniai (režisierė R.Švagždienė, choreografas J.Marcinkevičius). Pradinukai dainavo ir nuotaikingas daineles, kurias išmokė muzikos mokytoja R.Storastienė. Ketvirtokai, paliekantys pradinukų būrį, tarė atsisveikimo žodį savo mokytojoms R. Raštutienei ir D. Rudzevičieneui ir mažiesiems draugams. O trečiokai jiems padovanojo savo rankų darbelius – kepurėles, simbolizuojančias mokslą ir išmintį.

Mokiniai, gavę nominacijas:

Nominacija „Aktyviausias gimnazijos mokinys“ – Austėja Tamošiūnaitė 2b k., Gabrielius Urbonas 2a kl.
Nominacija „Metų asmeninė pažanga“ – Dovydas Papuška 2b kl, Jonas Kavaliauskas 2a kl.
Nominacija „Geriausias sportininkas“ – Kristupas Antanaitis 4b kl.
Nominacija “Metų žygdarbis” – Amanda Pavlova 1a kl.
Nominacija “Išminties medis” – Urtė Stakėnaitė 4b kl.

Padėkos mokiniams “Už puikų mokymąsį, pavyzdingą elgesį ir aktyvų dalyvavimą klasės ir gimnazijos veikloje”:
1a Austėja Kurklietytė, Ignas Šiaučiūnas, Dovydas Šidlauskas, Augustinas Valonis, Jokūbas Bagdonavičius, Danas Jusys, Miglė Malkevičiūtė
1b Viltė Aleliūnaitė, Deividas Golovko, Justinas Kazlauskas, Ignas Paltarokas, Arminas Samuolis, Magda Speičytė, Gustas Survila
2a Nojus Baranauskas, Kristupas Uščiauskas, Gabrielius Urbonas, Dominyka Kadytė, Arvydas Giknius
2b Karilė Kanišauskaitė, Austėja Tamošiūnaitė, Goda Palionytė
3a Danielė Niunevaitė, Aurėja Navickait, Luknė Žižytė, Jokūbas Jakšys, Danielė Makarauskaitė
3b Tonis Jodeka
4a Kristina Šimonytė, Evaldas Patinskas, Daina Greiciūnaitė
4b Urtė Stakėnaitė, Dovas Zackevičius, Kristupas Antanaitis, Linas Žadvidas

Padėkos tėvams “Už pagalbą ir aktyvų įsitraukimą į klasės bei gimnazijos veiklas”:
1A Vaida Sereikė, Natalija Kaika 2B Simona Černiauskienė, Kristinai Navikienė 3A Renata Bagdonaitė, Silvija ir Ramūnas Jakšiai

Renginio organizatorė R.Švagždienė