Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2020 m. sausio 6 d.

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Rieduliukas"

Nojus Narkus, 4a kl. – III v.

2020-09-16 VirvesTraukimas 2.jpg

Balandžio 8 d. Velžio gimnazijos mokiniai – Beatričė Navikaitė (8b) ir Rokas Kaunietis (7b) – dalyvavo respublikinio „Spelling Bee‘‘ konkurso apskrities turo finale ir laimėjo I-ąją ir II-ąją vietas. Konkurso nugalėtoja Beatričė Navikaitė dalinasi savo įspūdžiais: „Visų pirma, buvau išsigandusi, kai išgirdau, jog reikės išmokti 600 žodžių. Bet pradėjusi mokytis, supratau, kad nėra taip sunku, kaip atrodo. Naudojausi savo anglų kalbos mokytojos R.Stakienės pasiūlyta mokymosi technika, todėl buvau užtvirtinta, kad viskas pasiseks taip, kaip ir noriu. Atėjo konkurso diena. Buvo nemažai nerimo, bet, nuvykusi į Panevėžio „Minties“ gimnaziją, nurimau, nes nebuvo, ko bijoti. Pirmieji dalyvavo jaunesnieji mokiniai, todėl turėjau laiko susikaupimui. Atėjo ir mano grupės eilė. Apsidairiusi pstebėjau, jog esu viena tarp berniukų. Ėjo raundas po raundo, kol supratau, kad 4 raunde likau viena su savo varžovu. Išspelingavus teisingai žodžius, visi pradėjo ploti, ir tik tada supratau, jog esu konkurso nugalėtoja. Mano varžovai buvo mandagūs, mane pasveikino, taip kaip ir kiti mokytojai bei komisija. O gegužės 31 d. laukia finalas Amerikos ambasadoje“. R.Kaunietis taip pat dalinasi konkurso įspūdžiais: „Antrą kartą keliauti į „Spelling Bee“ konkursą buvo lengviau negu pirmą, nes buvau toje pačioje amžiaus grupėje kaip ir pernai. Buvo nuostabu dalyvauti šiam konkurse ir džiaugiuosi, kad dar galėsiu dalyvauti finaliniame „Spelling Bee“ konkurse.“

Anglų k. mokytoja Rasa Stakienė