Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2020 m. sausio 6 d.

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Rieduliukas"

Nojus Narkus, 4a kl. – III v.

2020-10-05 baseinas 1.jpg

Mokslo metų pabaigos pagaliau sulaukė ir gimnazijos 5–8 kl. mokiniai. Gegužės 11 d. jie susirinko į mokslo metų pabaigos šventę „Sveika, vasara“. Mokiniams gimnazijos Dramos studija „Pokštas“ parodė šias mokslo metais pastatytą spektaklį „Prašom tylos“ pagal V.Palčinskaitės pjesę. Vaidinti bendraklasiams – nemenkas iššūkis, tad jaunieji aktoriai jaudinosi ir stengėsi kuo įtikinamiau suvaidinti savo personažus. Gausūs plojimai leido suprasti, kad spektaklis visgi pavyko ir žiūrovai nenuobodžiavo.

Po pertraukėlės sekė svarbiausia šventės dalis – gabiausiųjų, šauniausiųjų, geriausiųjų mokinių apdovanojimai. Gimnazijos direktoriaus R.Baltušio Padėkos raštai buvo įteikti už akademinę pažangą (V.Kerbedytė, Ū. Karpavičiūtė, L.Rožėnas, V.Andrunavičiūtė), už sportinius pasiekimus (A.Klokmanas), už aktyvią žurnalistinę veiklą (A.Kuncytė, A. Žlejytė, G.Vaičiūnaitė, L.Pavydytė, V.Bieliūnaitė), už aktyvų dalyvavimą gimnazijos veiklose (B.Jasiūnas, T.Grybas, L.Nevulis, G.Narkutė, I.Tribuišytė, B.Navikaitė), už gimnazijos vardo garsinimą (B.Kronytė, V.Chimičiūtė), už labai gerą mokymąsi (V.Andrunavičiūtė).

5–8 k. mokiniai taip pat garsino savo gimnaziją įvairiose olimpiadose ir konkursuose, jų darbas taip pat buvo įvertintas Panevėžio r. savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus diplomais, Garbės raštais ir dovanėlėmis. Tai geografijos olimpiados „Mano gaublys“ prizininkai (M.Kielaitė, V.Kerbedytė, D.Šeštokaitė, A. Šukytė), IT konkurso „Žirniukas“ prizininkai (F.Bieliauskas, A.Kuncytė, B.Navikaitė), anglų k. olimpiados prizininkai (R.Kaunietis, L.Mikučionis), rusų k. olimpiados prizininkė (V.Chimičiūtė), vokiečių k. konkurso prizininkai (L.Kavaliauskas, S. Gurklytė), meninio skaitymo konkurso prizininkė (S.Gurklytė), epistolinio rašinio konkurso prizininkė (U.Gumbinaitė), technologijų ir matematikos olimpiadų prizininkė (I.Gaspariūnaitė).

Gimnazijos Tarybos iniciatyva kasmet už įvairius pasiekimus mokiniams skiriamos nominacijos, jos šiemet buvo išdalintos gausiam būriui šaunių mokinių: „Aktyviausio mokinio“ - U. Žičkutei, „Metų sportininkų komanda“ – Lietuvos kaimo mokyklų krepšinio 3x3 varžybose I-ąją vietą laimėjusiai 5–8 kl.mergaičių komandai, „Metų laimėjimas“ – šokių kolektyvo „Kupolėlė“ jaunių kolektyvui, „Metų literatūrinis debiutas“ už išleistą knygą „Mano vaizduotės gyvūnai“ – A.Fiodorovui, „Metų pažanga“ – tėvų klubo įsteigtas prizas K.Adomaitytei.

Pati svarbiausia – „Išimties medžio“ – nominacija atiteko 5a kl. mokinei S. Speičytei – už puikų mokymąsi, prizines vietas Panevėžio r. ir krašto metematikos olimpiadose, pergalę folklorinių šokių konkurse „Patrepsynė“.

Už puikius pasiekimus esame dėkingi mokinius ruošusiems profesionaliems pedagogams. Tik jų dėka gimnazija yra Panevėžio r. rajono mokyklų lyderė, tik jų dėka mokiniai gali džiaugtis aukštais pasiekimais.

Šiltos ir kupinos įspūdžių vasaros ir iki pasimatymo Rugsėjo 1-ąją!

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė