Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2020 m. sausio 6 d.

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Rieduliukas"

Nojus Narkus, 4a kl. – III v.

2020-09-15 sveikata2.jpg

Vasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų
pasiekimais!

KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose. Sveikiname šauniuosius finalistus: Rokas Kaunietis – I laipsnio diplomas, B.Žukaitė, D.Vinciunaitė, R.Andrikonis, M.Peslekaitė, A.Maženytė, A.Kuzminaitė, I.Pilkauskaitė, N.Šidlauskas, S.Burmonaitė, R.Gvaldaitė, S.Gilytė, L.Tauras, L.Kavaliauskas, L.Rožėnas, E.Maščinskas, N.Olšauskas, G.Matekonytė, D.Šukytė, E.Butkus, V.Želnytė, G.Gilytė, V.Chimičiūtė, N.Bagdonavičius.

Kiekvienas finalistas gavo atitinkamo lygmens diplomą, čia galite daugiau sužinoti apie diplomus: www.kings.lt/page/duk Taip pat pranešame, jog registracija į pavasario semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės internetu dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose kovo 12–30 dienomis visiškai nemokamai! Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu KINGS rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais kingsiečiais!

Kings komanda