Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojos:

Vaiva Chimičiūtė, IIIb kl. – I v.,

Gabrielė Gilytė, IIIb kl. – II v.,

Ugnė Žičkutė, IIIa kl. – II v.,

Ignė Kairytė, IIIa kl. – III v.

Sėkmės Vaivai respublikiniame etape!

2020-10-07 savizudybiu seminaras 2.jpg

Gruodžio 23 d., palydėdami senuosius metus, Velžio gimnazijos gimnazinių klasių mokiniai nusprendė pasilinksminti kaip reikiant ir surengė „Kalėdinę muzikinę kaukę“. Idėja iš televizijos, bet Lietuvos ir užsienio scenos žvaigždes parodijavo mūsų gimnazistai. Kiekviena klasė pasirinko sau patinkančius dainininkus ar grupes ir pabandė sukurti linksmą kalėdinę nuotaiką parodijuodami žinomų atlikėjų populiarias dainas. Kaip ir tikroje laidoje, atlikėjus pristatinėjo charizmatiški vedėjai Laurita ir Ignas, ant minkštasuolio juos sodino ir „karštą“ interviu ėmė Justina ir Deimantė, o vertino komisija – direktorius R.Baltušis, valytoja Jadzė (A.Klydžienė) ir komiški personažai iš šou pasaulio: „dragūnas“, „šalčiūtė“, „blondinė oksana“, kuriuos įkūnijo gimnazistai, lankantys teatro pamokas, - Domantas, Miglė, Lina. Parodija – nelengvas žanras, bet per įvaizdį, dainą, judesį, šokį daugeliui pavyko įtikinti ir užkrėsti gera nuotaika žiūrovus. IIIb g. kl. ne tik parodijavo Katažyną ir Irūną, bet ir sukūrė ir dainos „Švęskim Kalėdas kartu“ video klipo parodiją, kurioje nusifilmavo visa klasė. IIb g. kl. mokiniai tapo „Rondo“ grupės atlikėjais, Ic g. kl. vyrukai ne tik tapo grupės „Čilinam“ personažais, bet subūrė ir gausią fanų grupę, kartu „padainavusią“ dainą „Diskoteka“, grupę „Sel“ įkūnijo Ib g. kl. mokiniai. Žiūrovus linsmino ir užsienio žvaigždės: „Baranovo močiutės“ (Ia g. kl.), Rick Astley (IIIa g. kl.), grupės „Spice girls“ merginos (IV g. kl.), sušokusios puikų šokį, grupės „La Boushe“ atlikėja, kurią įkūnijo talentingas vaikinas iš IIa g. kl. Kas pavyko, kas ne visai, bet linksma tikrai buvo. Svarbiausia, kad mokiniai sugeba išlaisvėti, nusikratyti kompleksų, pasijuokti iš savęs.

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.