Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojai:

Miglė Chimičiūtė, 6b kl. – I v.

Dovas Zackevičius, 6b kl., – II v.,

Marija Žukauskaitė, 6b kl., – III v.

Rajono meninio skaitymo konkurso „Pavasaris pražydo žodžiais" nugalėtojai

Žygimantas Svetikas, 2b kl., – I v.,

Luknė Nosovaitė, 1b kl., – II v.,

Viltė Navikaitė, 4b kl., – III v.

Rajono matematikos olimpiados prizininkai

Oskaras Bielskis, 3a kl. – III v.,

Goda Palionytė, 4b kl., – III v.

Respublikinės technologijų olimpiados prizininkas

Arnas Kadys, IIb kl., – III v.

Rajono geografijos olimpiados prizininkės

Miglė Kielaitė, IIIa kl., – II v.

Goda Žičkutė, IIIa kl., – III v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-06-30 knygos.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Konkursai 2012–2013 m.m.

 

 

Dalykas, mokytojas V. Pavardė Kl. Vieta raj. Vieta resp.
Jaunųjų filologų konkursas
A.Marcinkevičienė
G.Kučaitė 12b  laimėtoja dalyvavo
 Mokinių kūrybos konkursas
I.Kairevičienė
 R.Abukauskaitė  10a  nugalėtoja  
 Meninio skaitymo konkursas
D.Vizbarienė
J.Marcinkevičius
G.Verikaitė
K.Ignatavičiūtė
5b
4a
III
II
 
 Šalies poezijos konkursas „Pavasario balsai“
I.Kairevičienė
M.Kulionytė
R.Abukauskaitė

 5a
10a

   
Padėkos raštas
dalyvavo
 Prancūzų kalbos konkursas „Ma journee“
R.Tijunonytė
 U.Šataitė
B.Janavičiūtė
 
6b
6b
   
II
dalyvavo
 Prancūzų kalbos konkursas „Mon personnage prefer du livre/du film“
R.Tijunonytė
 M.Blinstrubytė
I.Šataitė
8a
8a
   
II
dalyvavo
 Excel konkursas „Skaičiuoklė ir galvosūkiai"
V.Samoilovas
E.Davidonytė
 L.Usevičius
M.Nakrošis
 
10a
12a
 
I
II
 
 Interneto svetainių kūrimo konkursas
E.Davidonytė
 V.Kuncytė
E.Matulionis
 
9a
10a
 
I
III
 
Pateikčių kūrimo konkursas
E.Davidonytė
 A.Macevičiūtė
V.Kuncytė
 
7b
9a
 
II
II
 
 Konkursas „Kūrybos paukštė“
D.Rakauskienė
 I.Ramanauskaitė  
6c
 
III
 
 Folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2013"
J.Marcinkevičius

M.Lukšytė ir
G.Jasiūnas

 
12a
 
nugalėtojai
 
šokio nugalėtojai
„Temidė“
A.Ambraška
 Ž.Kairevičiūtė
Š.Nakrošis
D.Kulbokas
E.Pakarklytė
G.Rastauskaitė
A.Davidonis
 10b  II  
 Lietuvių kalbos Kengūra
I.Kairevičienė
 Ž.Kairevičiūtė  
10b
   
Auksinė kengūra
 Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis"
R.Stongvilienė

J.Kuprinskienė

L.Bražinskienė

 I.Šataitė
M.Blinstrubytė
S.Jasiūnas
R.Andrunavičius
M.Mikolaitytė
A.Bikinaitė
A.Geronaitytė
J.Valinskas
R.Abukauskaitė

 8a
8a
6c
6c
6c
6c
7b
9a
10a

   geriausių darbų autoriai
 IT konkursas Bebras
J.Marcinkevičius
 A.Ingelevičiūtė  
4a
   
I
 Gamtos Kengūra
O.Šapalienė
A.Paulauskienė
D.Zdanavičiūtė
 M.Šarkus
A.Veversis
V.Veversis
Ž.Kairevičiūtė
P.Sidaugaitė
J.Žižiūnas
M.Taresevičiūtė
 9a
9b
9b
10b
8a
8a
10b
   Auksinė kengūra
Sidabrinė kengūra
Sidabrinė kengūra
Sidabrinė kengūra
Oranžinė kengūra
Oranžinė kengūra
Oranžinė kengūra

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata