Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojai:

Miglė Chimičiūtė, 6b kl. – I v.

Dovas Zackevičius, 6b kl., – II v.,

Marija Žukauskaitė, 6b kl., – III v.

Rajono meninio skaitymo konkurso „Pavasaris pražydo žodžiais" nugalėtojai

Žygimantas Svetikas, 2b kl., – I v.,

Luknė Nosovaitė, 1b kl., – II v.,

Viltė Navikaitė, 4b kl., – III v.

Rajono matematikos olimpiados prizininkai

Oskaras Bielskis, 3a kl. – III v.,

Goda Palionytė, 4b kl., – III v.

Respublikinės technologijų olimpiados prizininkas

Arnas Kadys, IIb kl., – III v.

Rajono geografijos olimpiados prizininkės

Miglė Kielaitė, IIIa kl., – II v.

Goda Žičkutė, IIIa kl., – III v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-05 Anykščiai 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Nominacijos

 

2019–2020 m.m.
Austeja Tamosiunaitė 2020
Austeja Tamosiunaitė 2020
 
 Austėja Tamošiūnaitė, 3b kl. „Išminties medis" 1–4 kl.
 Ūla Karpavičiūtė 2020
Ūla Karpavičiūtė 2020
 Ūla karpavičiūtė, 8a kl. „Išminties medis" 5–8 kl.
 Andrėja Žilytė 2020
Andrėja Žilytė 2020
 Andrėja Žilytė, IVa kl. „Išminties medis" I–IV kl.
Ausrinė Greičiūnaitė 2020
Ausrinė Greičiūnaitė 2020
 
Aušrinė Greičiūnaitė, 3a kl. Metų žygdarbis

Nedas Navikas 2020

Nedas Navikas 2020

Augustinas Mistautas 2020

Augustinas Mistautas 2020

Tadas Janionis 2020

Tadas Janionis 2020

Nedas Navikas, Augustinas Mištautas, Tadas Janionis, 8a kl.
Parlamentas 2020
Parlamentas 2020
 
Mokinių parlamentas, I–IV kl. mokiniai

3a 2020

3a 2020
 3b 2020
3b 2020

 3a ir 3b kl. komandos Metų sportininkas
 Ignas Repečka 2020
Ignas Repečka 2020
Ignas Repečka, IIIb kl.
 Karilė Kanisauskaitė 2020
Karilė Kanisauskaitė 2020
 Karilė Kanišauskaitė, 3b kl. Aktyviausias mokinys
  Kristina Šimonytė, 5a kl.
Vaiva Chimičiūtė 2020
Vaiva Chimičiūtė 2020
Vaiva Chimičiūtė, IIb kl.
Kupolėlė 2020
Kupolėlė 2020
3a kl. liaudiškų šokių kolektyvas „Kupolėlė" Metų laimėjimas
  Kamilija Mikulevičiūtė, 6c kl.
  Titas Chimičius, IIIa kl.
Domas Kuizinas 2020
Domas Kuizinas 2020
Domas Kuizinas, 3b kl. Metų pažanga
  Rūtenis Mulevičius, 6c kl.

 

2011–2019

2018–2019 m.m.
Urtė Stakėnaitė 2019
Urtė Stakėnaitė 2019
 
Urtė Stakėnaitė, 4b kl. „Išminties medis" 1–4 kl.
 Ūla Karpavičiūtė 2019
Ūla Karpavičiūtė 2019
 Ūla Karpavičiūtė, 7a kl. „Išminties medis" 5–8 kl.
 Eglė Pilkauskaitė 2019
Eglė Pilkauskaitė 2019
Eglė Pilkauskaitė, IVb gimnazijos kl. „Išminties medis" I–IV kl.

Amanda Pavlova 2019

Amanda Pavlova 2019

6a 2019

6a 2019

Amanda Pavlova 1a,

6a kl.,

IIIa gimnazijos kl.

Metų žygdarbis
 Kristupas Antanaitis 2019
Kristupas Antanaitis 2019
Kristupas Antanaitis, 4b kl. Geriausias sportininkas
Vakarė Gumbelevičiūtė Goda Jusytė Viltė Andrunavičiūtė Brigita Naujokaitė 2019
Vakarė Gumbelevičiūtė Goda Jusytė Viltė Andrunavičiūtė Brigita Naujokaitė 2019
 
Merginų 3x3 krepšinio komanda: Viltė Andrunavičiūtė, Goda Jusytė, Vakarė Gumbelevičiūtė, Brigita Naujokaitė
Nojus Kunickas Emilis Ciuras Ernandas Veresciaginas Armandas Bunys Dovas Marcinkevicius Titas Ivanauskas Kasparas Antanaitis Orestas Muraska 2019
Nojus Kunickas Emilis Ciuras Ernandas Veresciaginas Armandas Bunys Dovas Marcinkevicius Titas Ivanauskas Kasparas Antanaitis Orestas Muraska 2019
Berniukų futbolo 5x5 komanda: Faustas Alekna 6a, Radvilas Adamonis 6a, Kasparas Antanaitis 6a, Titas Ivanauskas 6a, Ernandas Vereščiaginas 7b, Orestas Muraška 7b, Dovas Marcinkevičius 6a, Emilis Čiūras 7b, Nojus Kunickas 6a, Armandas Bunys 6b
 Gražvydas Arlauskas 2019
Gražvydas Arlauskas 2019
Gražvydas Arlauskas, IIIa gimnazijos kl.

Austeja Tamosiunaite Gabrielius Urbonas 2019

Austeja Tamosiunaite Gabrielius Urbonas 2019

Agnius Zyzas 2019

Agnius Zyzas 2019
 

Matas Misevičius 2019

Matas Misevičius 2019

 Austėja Tamošiūnaitė 2b kl.,

Gabrielius Urbonas 2a kl.,

Agnius Zizas 7a kl.,

Matas Misevičius IIa kl.,

Aktyviausias mokinys

 Dovydas Papuska Jonas Kavaliauskas 2019

Dovydas Papuska Jonas Kavaliauskas 2019

Titas Pečeliūnas 2019

Titas Pečeliūnas 2019

 Dovydas Papuška 2b,

Jonas Kavaliauskas 2a,

Titas Pečeliūnas, 8a kl.

Metų pažanga

 

2017–2018 m.m.
    „Išminties medis" 1–4 kl.
    „Išminties medis" 5–8 kl.
    „Išminties medis" I–IV kl.
    Geriausias sportininkas
    Aktyviausias mokinys
    Metų pažanga

  

2016–2017 m.m.
 DovasMarcinkevicius 2017
DovasMarcinkevicius 2017
 Dovas Marcinkevičius, 4a kl. „Išminties medis" 1–4 kl.
 KotrynaKievinaite 2017
KotrynaKievinaite 2017
 Kotryna Kievinaitė, 8a kl. „Išminties medis" 5–8 kl.
 RokasAndrikonis 2017
RokasAndrikonis 2017
 Rokas Andrikonis, IIIa g. kl. „Išminties medis" I–IV kl.
    Geriausias sportininkas
TitasChimicius 2017
TitasChimicius 2017
 
 Titas Chimičius, 8a kl. Aktyviausias mokinys
DanieleJanionyte 2017
DanieleJanionyte 2017
Danielė Janionytė, Ia g. kl. Metų pažanga

  

2015–2016 m.m.
 Saule Speicyte 2016
Saule Speicyte 2016
 Saulė Speičytė, 3a kl. „Išminties medis" 1–4 kl.
Matas Vaitkevicius 2016
Matas Vaitkevicius 2016
 Matas Vaitkevičius, 8b kl. „Išminties medis" 5–8 kl.
 Dominyka Vinciunaite 2016
Dominyka Vinciunaite 2016
 Dominyka Vinciūnaitė, IIa g. kl. „Išminties medis" I–IV kl.
 Greta Toma Pulokaites 2016
Greta Toma Pulokaites 2016
 Greta ir Toma Pulokaitės, IVa g. kl. Geriausias sportininkas
Laurita Povilavičiūtė 2016
Laurita Povilavičiūtė 2016
 Laurita Povilavičiūtė, IIIa g. kl. Aktyviausias mokinys

 

2014–2015 m.m.
   NESKIRTA NOMINACIJA „Išminties medis" 1–4 kl.
Andreja Zilyte2015
Andreja Zilyte2015
 Andrėja Žilytė, 7a kl. „Išminties medis" 5–8 kl.
Gerda Ziziunaite2015
Gerda Ziziunaite2015
 Gerda Žižiūnaitė, Ia kl. „Išminties medis" I–IV kl.
Aurimas Davidonis2015
Aurimas Davidonis2015
 Aurimas Davidonis, IVb kl. Geriausias sportininkas
Algirdas Veversis2015
Algirdas Veversis2015
 Algirdas Veversis, IIIb kl. Aktyviausias mokinys

 

2013–2014 m.m.
  Vaiva Chimičiūtė, 4b kl. „Išminties medis" 1–4 kl.
Matas Vaitkevicius 2014
Matas Vaitkevicius 2014
Matas Vaitkevičius, 6b kl. „Išminties medis" 5–8 kl.
Gintare Stakenaite 2014
Gintare Stakenaite 2014
Gintarė Stakėnaitė, IIIb kl. „Išminties medis" I–IV kl.
Toma Greta Pulokaites 2013
Toma Greta Pulokaites 2013
Toma Pulokaitė, 9a kl.
Grėta Pulokaitė, 9a kl.
Geriausia sportininkė
Indre Strolyte 2013
Indre Strolyte 2013
Indrė Strolytė, 10a kl. Aktyviausias mokinys

 

2012–2013 m.m.
Aiste Ingeleviciute 2013
Aiste Ingeleviciute 2013
Aistė Ingelevičiūtė, 4a kl. „Išminties medis" 1–4 kl.
Jokubas Ziziunas 2013
Jokubas Ziziunas 2013
Jokūbas Žižiūnas, 8a kl. „Išminties medis" 5–8 kl.
Zivile Kaireviciute 2013
Zivile Kaireviciute 2013
Živilė Kairevičiūtė, 10b kl. „Išminties medis" 9–12 kl.
Toma Greta Pulokaites 2013
Toma Greta Pulokaites 2013
Toma Pulokaitė, 9a kl.
Grėta Pulokaitė, 9a kl.
Geriausia sportininkė
Indre Strolyte 2013
Indre Strolyte 2013
Indrė Strolytė, 10a kl. Aktyviausias mokinys

 

 
 2011–2012 m.m.
Greta Kuprionyte 2012
Greta Kuprionyte 2012
 Greta Kuprionytė, 12b kl.  Išmintingiausia mokinė
Tadas Kaminskas 2012
Tadas Kaminskas 2012
 Tadas Kaminskas, 12b kl.  Aktyviausias mokinys
Danguole Augulyte 2012
Danguole Augulyte 2012
 Danguolė Augulytė, 11a kl.  Aktyviausia mokinė
Simona Baciulyte 2012
Simona Baciulyte 2012
 Simona Bačiulytė, 10a kl.  Geriausia sportininkė
Jokubas Ziziunas 2012
Jokubas Ziziunas 2012
 Jokūbas Žižiūnas, 7a kl.  Metų mokinys (5–8 kl.)
Migle Tareseviciute 2012
Migle Tareseviciute 2012
 Miglė Taresevičiūtė, 9b kl.  Metų mokinys (9–10 kl.)

 2010-2011 m.m.
Idre Grigaliunaite 2011
Idre Grigaliunaite 2011
Indrė Grigaliūnaitė, 12 kl.  Aktyviausias mokinys 
Vilte Vepstaite 2011
Vilte Vepstaite 2011
 Viltė Vepštaitė, 12 kl.  Išmintingiausias mokinys
edgaras cesiunas 2011
edgaras cesiunas 2011
 Edgaras Česiūnas, 10 kl.  Puikus pamokų lankymas           
Tautvydas Chmieliauskas 2011
Tautvydas Chmieliauskas 2011
 Tautvydas Chmieliauskas, 12 kl.  Geriausias sportininkas

2002–2010

2009–2010 m.m.

Kestutis Stanislovaitis 2010
Kestutis Stanislovaitis 2010
 Kęstutis Stanislovaitis, 11 kl.      Aktyviausias mokinys                   
Tadas Kaminskas 2010
Tadas Kaminskas 2010
 Tadas Kaminskas, 10 kl. Aktyviausias mokinys
Laurynas Verzukauskas 2010
Laurynas Verzukauskas 2010

 Laurynas Veržukauskas, 12 kl.         

Išmintingiausias mokinys 
Lina Gabryte 2010
Lina Gabryte 2010
 Lina Gabrytė, 12 kl. Išmintingiausia mokinė
Jolanta Aleliunaite 2010
Jolanta Aleliunaite 2010
 Jolanta Aleliūnaitė, 12 kl. Puikus pamokų lankymas           
Aurelija Januskaite 2010
Aurelija Januskaite 2010
 Aurelija Januškaitė, 12 kl. Puikus pamokų lankymas 
Egidijus Racinskas 2010
Egidijus Racinskas 2010

 Egidijus Račinskas, 12 kl.         

Geriausias sportininkas 

2008–2009 m.m.

giedre muleviciute 2009
giedre muleviciute 2009
 Giedrė Mulevičiūtė, 11 kl. Aktyviausia mokinė 
Ieva Kaireviciute 2009
Ieva Kaireviciute 2009
 Ieva Kairevičiūtė, 12a kl.           Išmintingiausia mokinė 
Vita Kuodyte 2009
Vita Kuodyte 2009
 Vita Kuodytė, 11 kl. Išmintingiausia mokinė
vilte vepstaite 2009
vilte vepstaite 2009
 Viltė Vepštaitė, 10b kl. Puikus pamokų lankymas           
Gintaras Grigaitis 2009
Gintaras Grigaitis 2009
 Gintaras Grigaitis, 12a kl.            Geriausias sportininkas 

 

2007–2008 m.m.

Erika Grigorjevaite 2008
Erika Grigorjevaite 2008
 Erika Grigorjevaitė, 12 kl. Aktyviausia mokinė 
Jolanta Aleliunaite 2008
Jolanta Aleliunaite 2008
 Jolanta Aleliūnaitė, 10a kl.          Išmintingiausia mokinė 
Eismantas Duda 2008
Eismantas Duda 2008
 Eismantas Dūda, 9b kl. Puikus pamokų lankymas           
Edvinas Sriubas 2008
Edvinas Sriubas 2008
 Edvinas Sriubas, 12 kl.       Geriausias sportininkas 

 

2006–2007 m.m.

Zydrune Kripaityte 2007
Zydrune Kripaityte 2007
 Žydrūnė Kripaitytė, 12 kl. Aktyviausia mokinė 
Evelina Matulyte 2007
Evelina Matulyte 2007
 Evelina Matulytė, 9 kl.           Išmintingiausia mokinė 
Ieva Kaireviciute 2007
Ieva Kaireviciute 2007
 Ieva Kairevičiūtė, 10a kl. Puikus pamokų lankymas           
Egidijus Masiliunas 2007
Egidijus Masiliunas 2007
 Egidijus Masiliūnas, 12 kl.           Geriausias sportininkas 

 

2005–2006 m.m.

Gerda Antanaityte 2006
Gerda Antanaityte 2006
 Gerda Antanaitytė, 12 kl. Aktyviausia mokinė 
Neringa Girnyte 2006
Neringa Girnyte 2006
 Neringa Girnytė, 11 kl.           Išmintingiausia mokinė 
Edvinas Sriubas 2006
Edvinas Sriubas 2006
 Edvinas Sriubas, 10b kl.                           Geriausias sportininkas 

 

2004–2005 m.m.

Zydrune Kripaityte 2005
Zydrune Kripaityte 2005
 Žydrūnė Kripaitytė, 10 kl.            Aktyviausia mokinė 
Evelina Matulyte 2005
Evelina Matulyte 2005
 Evelina Matulytė, 10 kl. Puikus pamokų lankymas           
Matas Racas 2005
Matas Racas 2005
 Matas Račas, 12 kl.       Geriausias sportininkas 

 

2003–2004 m.m.

Zydrune Kripaityte 2004
Zydrune Kripaityte 2004
 Žydrūnė Kripaitytė, 9 kl. Aktyviausia mokinė 
Neringa Girnyte 2004
Neringa Girnyte 2004
 Neringa Girnytė, 9 kl.           Išmintingiausia mokinė 
Jovile Trakimaite 2004
Jovile Trakimaite 2004
 Jovilė Trakimaitė, 6a kl. Puikus pamokų lankymas           
Girmantas Vitkauskas 2004
Girmantas Vitkauskas 2004
 Girmantas Vitkauskas, 12 kl.       Geriausias sportininkas 

 

2002–2003 m.m.

 Toma Zickute 2003

Toma Zickute 2003

Toma Žičkutė, 12 kl. Aktyviausia mokinė 
Mintaute Jurgelyte 2003
Mintaute Jurgelyte 2003
 
 Mintautė Jurgelytė, 12 kl.  Aktyviausia mokinė 

 Mindaugas Sapalas 2003

Mindaugas Sapalas 2003

 Mindaugas Šapalas, 12 kl.           Išmintingiausias mokinys 
Marius Palikevicius 2003
Marius Palikevicius 2003
 Marius Palikevičius, 12 kl. Puikus pamokų lankymas           
edvinas sriubas 2003
edvinas sriubas 2003
 Edvinas Sriubas, 7b kl. Geriausias sportininkas

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata