Sveikinu

Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojai:

Miglė Chimičiūtė, 6b kl. – I v.

Dovas Zackevičius, 6b kl., – II v.,

Marija Žukauskaitė, 6b kl., – III v.

Rajono meninio skaitymo konkurso „Pavasaris pražydo žodžiais" nugalėtojai

Žygimantas Svetikas, 2b kl., – I v.,

Luknė Nosovaitė, 1b kl., – II v.,

Viltė Navikaitė, 4b kl., – III v.

Rajono matematikos olimpiados prizininkai

Oskaras Bielskis, 3a kl. – III v.,

Goda Palionytė, 4b kl., – III v.

Respublikinės technologijų olimpiados prizininkas

Arnas Kadys, IIb kl., – III v.

Rajono geografijos olimpiados prizininkės

Miglė Kielaitė, IIIa kl., – II v.

Goda Žičkutė, IIIa kl., – III v.

Tėvų linija

2020-12-16 Pateikčių konkursas 2.jpg

RoBy Blue&LightGreen comp left

Globa

Tagged under: Joomla ,

Būsimų penktų klasių vadovai:

Ingrida Bučinskienė

5a IngridaBucinskiene

Jau 30 metų dirbu mylimą pedagoginį darbą. 2018 m. apdovanota Panevėžio rajono geriausio Metų mokytojo diplomu.
Darbe žavi tai, jog po įdėto mokytojo darbo ir mokinio pastangų spindinčiose vaiko akyse pamatai pasitikėjimą, pasididžiavimą: „Aš galiu“, „Aš moku“, „Aš sugebu“… Stengiuosi ugdyti ne tik meilę muzikai, bet ir žmogiškąsias vertybes: pagarbą, pasitikėjimą, toleranciją, sąžiningumą, atsakomybę. Pagrindinė taisyklė, kuria vadovaujuosi - ,,ELKIS SU KITAIS TAIP, KAIP NORĖTUM, KAD KITI SU TAVIMI ELGTŲSI“.
Ne tik mokau, bet ir mokausi iš vaikų: lankstumo, gebėjimo „nesilaikyti įsitvėrus vienos tiesos“. Per metus jie ne kartą gali pakeisti savo pažiūras, pamėgti tai, ko nemėgo, ir palikti tai, kas atgyveno. Vaikai mažiau nei suaugusieji bijo suklysti. Be galo daug galima pasisemti iš mokinių, tereikia stebėti, klausyti, domėtis, diskutuoti, ieškoti bendrų tiesų…
Viliuosi, jog su auklėtiniais patirsime įvairiausių patirčių, iš kurių sudėliosime spalvotą klasės gyvenimo knygą.

Birutė Budreikienė

5b BiruteBudreikiene

Lietuvių kalbos mokytoja dirbu 25 metus. Vertybes, kurias randu literatūros lobynuose, stengiuosi perteikti savo mokiniams. Esu kūrybinga, reikli, mėgstanti punktualumą ir tvarką. Su savo auklėtiniais daug keliauju, organizuoju edukacines išvykas, dalyvauju įvairiuose renginiuose. Man rūpi kiekvienas vaikas ir jo patirta sėkmė. Todėl manau, jog mokymosi sėkmes ir nesėkmes įveiksime kartu bendraudami ir bendradarbiaudami.

5c

Jurgita Kuprinskienė

5c JurgitaKuprinskiene

Mokykla kiekvienam vaikui, tarsi antrieji namai. Labai svarbu, kad šiuose namuose jis rastų žmogų, kuriuo galėtų pasitikėti, su kuriuo galėtų pasidžiaugti, kartais pašėlti, o gal tiesiog išsiverkti. Toks žmogus turėtų būti klasės vadovas.
Kiekvieną vaiką vertinu kaip asmenybę. Mes augame kartu, mokomės kartu, klystame kartu. Mes visi esame skirtingi ir turime būti skirtingi. Tuo mes papildome vienas kitą.
Esu gimnazijos skautų draugovės „Austėja“ vadovė jau 9 metus. Man artimi iššūkiai, naujovės, nebijau rizikuoti, esu pašėlusi ir pakankamai aktyvi. Labai dažnai pritariu auklėtinių keistiems pasiūlymams ir kartu su jais leidžiu laiką šokinėdama Batutų parke, žaisdama futbolą ar tinklinį, važinėdama su kartingais, laipiodama karstyklėmis Lokės pėdoje, vaikščiodama naktį po mišką. Man įprasta vasarą savaitę praleisti miške, miegoti palapinėje, maudytis šaltinio vandenyje, gamintis maistą ant laužo, aktyviai ir turiningai leisti laiką apsuptai įvairaus amžiaus vaikų.
Būdama pati aktyvi stengiuosi ir savo auklėtinius įtraukti į kuo įvairesnes veiklas, kviečiu dalyvauti konkursuose, akcijose. Puoselėju bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą, komandinio darbo įgūdžius.
Tai tik dalelė to gražaus mokyklinio gyvenimo, kurį mes susidėliojame mokydamiesi darnioje, draugiškoje klasėje, kurioje ugdomi laisvi, kūrybiški mokiniai, gebantys pasitikėti savimi, nebijantys klysti.
Dažnai vadovaujuosi skautų organizacijos įkūrėjo Roberto Paden-Powellio mintimi „Pats tikriausias kelias į laimę, nešti laimę kitiems“.
Jei nebijai iššūkių ateik į 5 c klasę ir kurkime LAIMĘ kartu.

Susipažinkite su būsimų pirmokų mokytojais:

2021 05 06 Busimi pirmoku mokytojai

2021 06 16 uniformos

5 klasių konkurso "Skraidantys puslapiai" finalo rezultatai.

2021 06 30 knygos

Konsultacijos (dėl COVID-19 simptomų) telefonu teikiamos bendruoju telefono numeriu

(8 5) 264 96 76

Asmenų turėjusių sąlytį, atmintinė

Bendros rekomendacijos Pradinis

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.